skip to Main Content

Sprawdź szeroki wachlarz ofert pracy na morzu. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, a do tego wyżywienie i zakwaterowanie na statku. Zatrudniamy zarówno na jednostkach pasażerskich jak i wycieczkowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak organizować stanowiska i rotacje pracowników, by mogli łączyć pracę zawodową z życiem prywatnym. Zaufały nam setki osób. Dla wielu z nich połączenie podróży z obowiązkami było życiową przygodą.

PRACA NA MORZU GDYNIA

Skontaktuj się z nami, jeśli poszukujesz pracy na morzu na ekskluzywnych statkach. Poszukujemy osób o różnych kwalifikacjach zawodowych: od stewardów, cukierników, kosmetyczki i piekarzy, aż po masażystów, dozorców i szefów kuchni. Rekrutujemy pełnoletnie osoby znające język angielski, które nie ukończyły 40 roku życia. Od kandydatów wymagamy wysokiej kultury osobistej, uprzejmości, dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków i chęci do działania.

PRACA NA STATKU BEZ DOŚWIADCZENIA

Dla osób nieposiadających kwalifikacji zawodowych oferujemy pracę na statku bez doświadczenia. Zapewniamy przyuczenie do stanowisk niewymagających kompetencji twardych, a jedynie umiejętności miękkich, takich jak komunikatywność, otwartość na nowe doświadczenia i chęci do działania. Dowiesz się, jak wypełniać obowiązki np. pomocnika hotelowego lub pomocy kuchennej. Naszym priorytetem jest dobra organizacja i atmosfera, dzięki którym czas spędzony na otwartej wodzie płynie bardzo szybko.

Masz pytania? Zadzwoń. Może to właśnie na Ciebie czekamy!

Aktualne oferty pracy

Jeżeli chcesz aplikować na podane oferty, wyślij do nas maila z CV lub Aplikuj online już dziś!

Back To Top