skip to Main Content

PRACA NA STATKACH OCEANICZNYCH

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy na statkach oceanicznych, to przygotowaliśmy bogatą ofertę stanowisk, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Rekrutujemy specjalistów do działu administracyjnego, sektora zajmującego się utrzymaniem porządku i czystości, animatorów wolnego czasu, fotografów, kosmetyczki i fryzjerów. Sprawdź, jakie możliwości rozwoju kariery zawodowej przygotowaliśmy dla Ciebie.

CO WARTO WIEDZIEĆ O PRACY NA STATKACH OCEANICZNYCH?

Decydując się na podjęcie atrakcyjnej zarobkowo pracy na statkach oceanicznych, należy pamiętać, że podróżują na nich pasażerowie o wielu narodowościach i kulturach, dlatego od kandydatów wymagamy znajomości języka angielskiego. Stanowiska nastawione na obsługę klienta wymagają komunikatywności i uprzejmości. Dodatkowo powinieneś potrafić rozpoznać indywidualne oczekiwania i potrzeby pasażerów.

Niezapomniana przygoda jaką jest praca na statku oceanicznym wiąże się z długimi podróżami na otwartej wodzie, dlatego kandydaci muszą być zdrowi fizycznie i psychicznie. Ponadto należy mieć świadomość, że jedna zmiana może trwać znacznie dłużej niż rotacja osób pracujących na statku rzecznym. Jeden rejs to nawet kilka tygodni, dlatego jest to zawód dla tych, którzy nie mają poważnych codziennych obowiązków na lądzie, takich jak konieczność wyprowadzania psa, czy praca na etacie. Pracując na statku oceanicznym poznasz wielu ciekawych ludzi i zobaczysz najdalsze zakątki świata, dlatego warto podjąć to wyzwanie i spróbować sił w naszej agencji.

Back To Top