skip to Main Content

PRACA NA STATKACH RZECZNYCH

Oferujemy atrakcyjne zarobki i bardzo dobre warunki pracy na statku rzecznym. Zatrudniamy osoby o różnych kwalifikacjach do zabezpieczenia działalności jednostek pływających. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie oraz pomoc z załatwieniem dokumentacji niezbędnej do zatrudnienia. Praca w naszej agencji to szansa na podniesienie kwalifikacji i zdobycie doświadczenia.

Do pracy na statku rzecznym zatrudniamy kobiety i mężczyzn między 19 a 40 rokiem życia, którzy znają język angielski i mają dobry stan zdrowia. Wszyscy – zarówno kucharz okrętowy, fryzjer jak i kelner, nie mogą mieć przeciwwskazań fizycznych i psychicznych do wykonywania obowiązków na jednostkach pływających. Zapewniamy kontrakt z jasnymi warunkami współpracy uwzględniający indywidualne rotacje. Atrakcyjne wynagrodzenie stewardów, kelnerów i barmanów może być wzbogacone przez napiwki do nawet 1000 EUR miesięcznie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Chętnie opowiemy o wymaganiach na wybrane stanowiska, zasadach rekrutacji i możliwościach rozwoju Twojej kariery zawodowej. Z nami podejmiesz bezpieczną pracę,

Back To Top