skip to Main Content

Marzysz o połączeniu pracy z przygodą? Chcesz zdobyć atrakcyjne zatrudnienie i zwiedzić piękne miejsca w różnych zakątkach świata? Jeśli tak, to praca na statku pasażerskim spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź ofertę naszej agencji i dowiedz się więcej o warunkach, jakie musi spełnić kandydat na określone stanowisko. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez kolejne etapy rekrutacji i pomożemy zdobyć atrakcyjny zawód.

U nas znajdziesz dobrze płatne propozycje zatrudnienia dla osób o wysokich kwalifikacjach zawodowych, jak i pracę na statku bez doświadczenia. Zapewniamy bardzo dobre warunki i wysokie zarobki w porównaniu do podobnych ofert na lądzie. Kandydaci do pracy na statku pasażerskim powinni być zdrowi i znać język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym (na niektóre stanowiska wymagana jest płynna znajomość j. ang.).

STATKI PASAŻERSKIE – OFERTY PRACY

Ze względu na wysokie zarobki i bardzo dobrą atmosferę coraz więcej osób aplikuje na nasze posady na statkach pasażerskich. Oferty pracy skierowane są do kobiet i mężczyzn między 19 a 40 rokiem życia. Prowadzimy nabór na stanowiska we wszystkich sektorach – głównie porządkowym i gastronomicznym. Z nami możesz zostać stewardem, kucharzem, piekarzem lub pomocnikiem hotelowym. Osoby z doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami mogą aplikować na wyższe, ale też bardziej wymagające stanowiska, takie jak szef kuchni lub główny dozorca. Kandydaci do pracy na statkach pasażerskich powinni być uprzejmi, dokładni, zorganizowani i cierpliwi. Wykonywanie obowiązków związane jest z ciągłym kontaktem z pasażerami, dlatego osoby chcąca zatrudnić się na jednostkach pływających mieć dobre maniery i potrafić rozwiązywać trudne sytuacje związane z obsługą klientów.

Back To Top