skip to Main Content
Sektor SPA

Sektor SPA

Kosmetyczka / Masażystka
Kosmetyczka przygotowuje terapię i masaż twarzy. Masażystka dokonuje zabiegu polegającego na masażu całego ciała. Pracujący na obu tych stanowiskach są także odpowiedzialni za odpowiednie promowanie i sprzedaż wszystkich produktów związanych z tymi czynnościami. Wymagane jest co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz doskonała znajomość języka angielskiego.

Instruktor Aerobiku i Fitnessu

Jest odpowiedzialny za prowadzenie zajęć związanych z aerobikiem i ćwiczeniami fitness oraz treningów personalnych. Dodatkowym obowiązkiem jest nadzór prawidłowego funkcjonowania siłowni, porady dotyczące prawidłowego doboru oraz intensywności ćwiczeń a także organizowanie gimnastyk. Wymagana jest płynna znajomość języka angielskiego, co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz ukończone szkolenie zakończone certyfikatem trenera personalnego.

Fryzjer (Stylista)

Jest odpowiedzialny za strzyżenie i modelowanie włosów oraz sprzedaż wszystkich produktów związanych bezpośrednio z modelowaniem i pielęgnacją włosów. Na tym stanowisku wymagane są kwalifikacje zawodowe fryzjera/stylisty zarówno fryzur damskich jak i męskich. Od kandydata wymaga się przygotowania zawodowego a także doświadczenia na tym stanowisku. Niezbędna jest płynna znajomość języka angielskiego.

Stylista paznokci
Do jego obowiązków należy robienie manicure, pedicure, a także sprzedaż wszystkich produktów bezpośrednio z tymi czynnościami związanych. Wymaga się przygotowania teoretycznego do zawodu Stylisty, a także, co najmniej rocznego doświadczenia w zawodzie i płynnej znajomości języka angielskiego.

Back To Top